GHOST Black Gloss
Dimensions: 14" x 6"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 14x6 4-100 73.1 40
| Manufacturer | Ghost |
| Product code | W14001 |
| Width | 6" |
| Diameter | 14" |
| Finish | Black Gloss |
| Seat | Conical 60* |
| Bolt Pattern | 4 x 100 |
| Offset | 40 mm |
| CB | 73.1 |