REPLICA 309 Black Gloss
Dimensions: 15" x 6.5"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 15x6.5 5-114.3 64.1 42
| Manufacturer | Replica |
| Product code | R3091509 |
| Width | 6.5" |
| Diameter | 15" |
| Finish | Black Gloss |
| Seat | Ball R12 |
| Bolt Pattern | 5 x 114.3 |
| Offset | 42 mm |
| CB | 64.1 |