R195 Grey/Anthracite
Dimensions: 18" x 8"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 18x8 5-112 66.5 45
| Manufacturer | Replika |
| Product code | R195-1880-44HD+45R665 |
| Width | 8" |
| Diameter | 18" |
| Finish | Grey/Anthracite |
| Seat | Ball R13 |
| Bolt Pattern | 5 x 112 |
| Offset | 45 mm |
| CB | 66.5 |