STRIKE Grey Matte
Dimensions: 18" x 8.5"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 18x8.5 5-127 71.5 20
| Manufacturer | RSSW |
| Product code | ACH853SMG |
| Width | 8.5" |
| Diameter | 18" |
| Finish | Grey Matte |
| Seat | Conical 60* |
| Bolt Pattern | 5 x 127 |
| Offset | 20 mm |
| CB | 71.5 |