STRIKE Grey Matte
Dimensions: 20" x 9"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 20x9 5-139.7 77.8 20
| Manufacturer | RSSW |
| Product code | ACH2052SMG |
| Width | 9" |
| Diameter | 20" |
| Finish | Grey Matte |
| Seat | Conical 60* |
| Bolt Pattern | 5 x 139.7 |
| Offset | 20 mm |
| CB | 77.8 |