MZ-02 Silver
Dimensions: 19" x 7"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 19x7 5-114.3 45 67
| Manufacturer | RTX OE |
| Product code | 083530 |
| Width | 7" |
| Diameter | 19" |
| Finish | Silver |
| Seat | Conical 60* |
| Bolt Pattern | 5 x 114.3 |
| Offset | 67 mm |
| CB | 45 |