LEGEND Gunmetal Matte
Dimensions: 18" x 8"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 18x8 5-114.3 67.1 42
| Manufacturer | Euro Design |
| Product code | L1880G4267MG |
| Width | 8" |
| Diameter | 18" |
| Finish | Gunmetal Matte |
| Seat | Conical 60* |
| Bolt Pattern | 5 x 114.3 |
| Offset | 42 mm |
| CB | 67.1 |