BANDIT Black Matte
Dimensions: 17" x 7.5"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 17x7.5 5-112 66.5 40
| Manufacturer | Fast Wheels |
| Product code | F277-1775-44FN+40R665 |
| Width | 7.5" |
| Diameter | 17" |
| Finish | Black Matte |
| Seat | Ball R13 |
| Bolt Pattern | 5 x 112 |
| Offset | 40 mm |
| CB | 66.5 |