MURAMASA Black Gloss
Dimensions: 20" x 9"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 20x9 5-139.7 64.1 40
| Manufacturer | Fast Wheels |
| Product code | F276-2090-85BH+40C641 |
| Width | 9" |
| Diameter | 20" |
| Finish | Black Gloss |
| Seat | Conical 60* |
| Bolt Pattern | 5 x 139.7 |
| Offset | 40 mm |
| CB | 64.1 |