RECON Black Satin
Dimensions: 18" x 9"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 18x9 6-139.7 93.1 10
| Manufacturer | Fast Wheels |
| Product code | F259-1890-83BT+10C931 |
| Width | 9" |
| Diameter | 18" |
| Finish | Black Satin |
| Seat | Conical 60* |
| Bolt Pattern | 6 x 139.7 |
| Offset | 10 mm |
| CB | 93.1 |