SUMMIT Black Satin
Dimensions: 20" x 9"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 20x9 5-127 87.1 30
| Manufacturer | Fast Wheels |
| Product code | F252-2090-28BT+30C871 |
| Width | 9" |
| Diameter | 20" |
| Finish | Black Satin |
| Seat | Conical 60* |
| Bolt Pattern | 5 x 127 |
| Offset | 30 mm |
| CB | 87.1 |