D671 TECH Bronze
Dimensions: 18" x 9"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 18x9 6-120 67.06 20
| Manufacturer | Fuel Offroad |
| Product code | D67118909457 |
| Width | 9" |
| Diameter | 18" |
| Finish | Bronze |
| Seat | Conical 60* |
| Bolt Pattern | 6 x 120 |
| Offset | 20 mm |
| CB | 67.06 |