D679 REBEL Black Matte
Dimensions: 18" x 9"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 18x9 6-135 87.1 20
| Manufacturer | Fuel Offroad |
| Product code | D67918908957 |
| Width | 9" |
| Diameter | 18" |
| Finish | Black Matte |
| Seat | Conical 60* |
| Bolt Pattern | 6 x 135 |
| Offset | 20 mm |
| CB | 87.1 |