FORCE Chrome/Black
Dimensions: 20" x 9"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 20x9 5-127 77.8 -12
| Manufacturer | KranK |
| Product code | K4020952739N12CBB |
| Width | 9" |
| Diameter | 20" |
| Finish | Chrome/Black |
| Seat | Conical 60* |
| Bolt Pattern | 5 x 127 |
| Offset | -12 mm |
| CB | 77.8 |