MO970 Grey
Dimensions: 20" x 9"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 20x9 6-120 78.3 0
| Manufacturer | Moto Metal |
| Product code | MO97029078400 |
| Width | 9" |
| Diameter | 20" |
| Finish | Grey |
| Seat | Conical 60* |
| Bolt Pattern | 6 x 120 |
| Offset | 0 mm |
| CB | 78.3 |