T112 KANAN Gold
Dimensions: 20" x 9"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 20x9 5-112 66.56 25
| Manufacturer | Niche |
| Product code | T1122090F8+25 |
| Width | 9" |
| Diameter | 20" |
| Finish | Gold |
| Seat | Conical 60* |
| Bolt Pattern | 5 x 112 |
| Offset | 25 mm |
| CB | 66.56 |