PR113 Chrome/Black
Dimensions: 22" x 9"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 22x9 6-139.7 78.3 24
| Manufacturer | OE Creations |
| Product code | 113GC-2295824 |
| Width | 9" |
| Diameter | 22" |
| Finish | Chrome/Black |
| Seat | Conical 60* |
| Bolt Pattern | 6 x 139.7 |
| Offset | 24 mm |
| CB | 78.3 |