REPLICA 226 Black Gloss
Dimensions: 19" x 9"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 19x9 5-112 66.6 38
| Manufacturer | Replica |
| Product code | R22619002 |
| Width | 9" |
| Diameter | 19" |
| Finish | Black Gloss |
| Bolt Pattern | 5 x 112 |
| Offset | 38 mm |
| CB | 66.6 |