REPLICA 335 Black/Machined
Dimensions: 15" x 6"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 15x6 5-112 57.1 38
| Manufacturer | Replica |
| Product code | R3351501 |
| Width | 6" |
| Diameter | 15" |
| Finish | Black/Machined |
| Seat | Ball R13 |
| Bolt Pattern | 5 x 112 |
| Offset | 38 mm |
| CB | 57.1 |