REPLICA 345 Black Gloss
Dimensions: 18" x 8"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 18x8 8-180 124.1 44
| Manufacturer | Replica |
| Product code | R3451803 |
| Width | 8" |
| Diameter | 18" |
| Finish | Black Gloss |
| Seat | Conical 60* |
| Bolt Pattern | 8 x 180 |
| Offset | 44 mm |
| CB | 124.1 |