REPLICA 364 Black/Machined
Dimensions: 20" x 8.5"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 20x8.5 5-112 57.1 35
| Manufacturer | Replica |
| Product code | R3642001 |
| Width | 8.5" |
| Diameter | 20" |
| Finish | Black/Machined |
| Seat | Ball R13 |
| Bolt Pattern | 5 x 112 |
| Offset | 35 mm |
| CB | 57.1 |