R193 Gunmetal
Dimensions: 20" x 9"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 20x9 5-112 66.5 28
| Manufacturer | Replika |
| Product code | R193-2090-44MN+28R665 |
| Width | 9" |
| Diameter | 20" |
| Finish | Gunmetal |
| Seat | Ball R14 |
| Bolt Pattern | 5 x 112 |
| Offset | 28 mm |
| CB | 66.5 |