R224 Black Gloss
Dimensions: 18" x 7.5"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 18x7.5 5-120 60.1 35
| Manufacturer | Replika |
| Product code | R224-1875-12BN+35F601 |
| Width | 7.5" |
| Diameter | 18" |
| Finish | Black Gloss |
| Seat | Flat |
| Bolt Pattern | 5 x 120 |
| Offset | 35 mm |
| CB | 60.1 |