R269 Gunmetal Matte
Dimensions: 20" x 9"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 20x9 6-135 87.1 35
| Manufacturer | Replika |
| Product code | R269-2090-36MM+35C871 |
| Width | 9" |
| Diameter | 20" |
| Finish | Gunmetal Matte |
| Seat | Conical 60* |
| Bolt Pattern | 6 x 135 |
| Offset | 35 mm |
| CB | 87.1 |