BOOST Grey
Dimensions: 15" x 6.5"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 15x6.5 5-100 54.1 42
| Manufacturer | RSSW |
| Product code | ATA557BTGR |
| Width | 6.5" |
| Diameter | 15" |
| Finish | Grey |
| Seat | Flat |
| Bolt Pattern | 5 x 100 |
| Offset | 42 mm |
| CB | 54.1 |