DRIVE Grey
Dimensions: 21" x 9.5"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 21x9.5 5-112 66.6 30
| Manufacturer | RSSW |
| Product code | AZZ2163DVGR |
| Width | 9.5" |
| Diameter | 21" |
| Finish | Grey |
| Seat | Ball R14 |
| Bolt Pattern | 5 x 112 |
| Offset | 30 mm |
| CB | 66.6 |