MONZA Black Gloss
Dimensions: 18" x 8"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 18x8 5-115 71.5 15
| Manufacturer | RSSW |
| Product code | ACH857MZGB |
| Width | 8" |
| Diameter | 18" |
| Finish | Black Gloss |
| Seat | Conical 60* |
| Bolt Pattern | 5 x 115 |
| Offset | 15 mm |
| CB | 71.5 |