TURISMO Black Gloss
Dimensions: 20" x 9"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 20x9 5-130 71.5 48
| Manufacturer | RSSW |
| Product code | APE2050TSGB |
| Width | 9" |
| Diameter | 20" |
| Finish | Black Gloss |
| Seat | Ball R13 |
| Bolt Pattern | 5 x 130 |
| Offset | 48 mm |
| CB | 71.5 |