XENON Antracite
Dimensions: 19" x 8"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 19x8 5-120 74.1 35
| Manufacturer | RSSW |
| Product code | ABW971XGM |
| Width | 8" |
| Diameter | 19" |
| Finish | Antracite |
| Seat | Conical 60* |
| Bolt Pattern | 5 x 120 |
| Offset | 35 mm |
| CB | 74.1 |