CHAOS Grey
Dimensions: 22" x 9"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 22x9 6-135 106.1 18
| Manufacturer | RTX |
| Product code | 083460 |
| Width | 9" |
| Diameter | 22" |
| Finish | Grey |
| Seat | Conical 60* |
| Bolt Pattern | 6 x 135 |
| Offset | 18 mm |
| CB | 106.1 |