TR76 Graphite
Dimensions: 18" x 8"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 18x8 5-108 63.5 35
| Manufacturer | Touren |
| Product code | 3276-8831G35 |
| Width | 8" |
| Diameter | 18" |
| Finish | Graphite |
| Seat | Conical 60* |
| Bolt Pattern | 5 x 108 |
| Offset | 35 mm |
| CB | 63.5 |