U111 RAMBLER Gunmetal/Machined
Dimensions: 20" x 8.5"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 20x8.5 5-114.3 72.56 32
| Manufacturer | US Mag |
| Product code | U111208565+32 |
| Width | 8.5" |
| Diameter | 20" |
| Finish | Gunmetal/Machined |
| Seat | Conical 60* |
| Bolt Pattern | 5 x 114.3 |
| Offset | 32 mm |
| CB | 72.56 |