U139 SANTA CRUZ Antracite
Dimensions: 20" x 8.5"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 20x8.5 5-127 78.1 6
| Manufacturer | US Mag |
| Product code | U13920857350 |
| Width | 8.5" |
| Diameter | 20" |
| Finish | Antracite |
| Seat | Conical 60* |
| Bolt Pattern | 5 x 127 |
| Offset | 6 mm |
| CB | 78.1 |