Hubcentric rim RSSWX43761
Dimensions: 17" x 7"
Please note that the bolt type to be used with this wheel may not be compatible with the original ones on your vehicle. *The pressure sensors may be integrated into the vehicle directly and would therefore not be required with the wheels.
Specifications 17x7 6-120 67.1 30
| Manufacturer | RSSW |
| Product code | RSSWX43761 |
| Width | 7" |
| Diameter | 17" |
| Finish | Black |
| Bolt Pattern | 6 x 120 |
| Offset | 30 mm |
| CB | 67.1 |